Jūsų sveikų namų partneris

 •  

   

   

   

   

  Lux akademijos grupė 2009/2010

Lux mokymai ir plėtra

Lux verslo mokykla yra ypatingai orientuota į pardavimus, didžiausią dėmesį skiriant mokymuisi darant. Studentai dalyvauja 3-5 moduliuose, po kiekvieno modulio jie pritaiko išmoktas žinias praktikoje. Lux verslo mokyklos mokymai vyksta trijuose lygmenyse – vienas skirtas pardavimų partneriams, kitas – komandos lyderiams/vadovams ir trečias – filialo vadovams.

Lux Vadovų mokykla yra aukšto lygio mokymai LUX komandos lyderiams ir puiki galimybė mūsų sėkmingiems mokiniams, kurie toliau siekia tobulėti ir augti LUX‘e. Programoje dėmesys yra sutelktas ne tik į verslo augimo galimybes ir pardavimo strategijas, bet ir į motyvaciją, įdarbinimą, plėtrą ir žmogiškųjų išteklių išsaugojimą.


Lux akademija yra išskirtiniausia programa. Kiekvienais metais į šią programą yra pakviečiama tik keletas žmonių. Lux akademija susitinka du kartus per metus ir dirba drauge su vidaus ir išorės specialistais, kaip, pavyzdžiui, Dale Carnegie, tokiose srityse kaip mokymasis lyderiauti, vadovauti žmonėms ir motyvavimo įgūdžių tobulinimas.