Jūsų sveikų namų partneris

Swiss Quality nuo 1901

“Lux International”, įkurta 1901 metais, tai privataus kapitalo Šveicarijos šeimos kompanija, kurios pagrindinė būstinė yra Zug mieste, Šveicarijoje. Ją valdo pagrindiniai savininkai - prezidentas ir generalinis direktorius Reto von del Becke bei jo tevas, Valdybos pirmininkas Reinhard von der Becke.

Įkurta 1901 metais, kompanija turi daugiau nei šimto metų istoriją ir šiandien yra įsitvirtinusi kaip viena geriausiai žinomų ir turinčių gerą reputaciją aukštos kokybės produktų namams tiesioginių pardavimų kompanijų. Kompanijos įkūrėjas Axel Wenner-Gren pirmąjį pasaulyje kanistrinį dulkių siurblį, naudojamą buityje, sukūrė 1912 metais.

Nuo pat įkūrimo, “Lux International” vardas buvo siejamas su tradicijomis, inovacijomis ir aukščiausios kokybės produktais. Daugelį metų, “Lux International” buvo “Electrolux” įmonių grupės dukterinė įmonė. Pasaulinio multibilijoninio tiesioginių pardavimų verslo pionieriumi LUX buvo daugiau nei 100 metų. Sėkmingą “Lux International” verslą 1999 metais įsigijo von der Becke šeima. Jos pirmininkas Reinhard von der Becke vadovu ir pramonės lyderiu Šveicarijoje dirba daugiau nei 35 metus. 2009 m. balandžio mėnesį jis perdavė “Lux International” valdymo vairą generaliniam direktoriui, savo sūnui Reto von der Becke, kuris yra patyręs tiesioginių pardavimų vadovas, karjerą LUX’e pradėjęs kaip vykdantysis stažuotojas ir tiesioginių pardavimų konsultantas.

Šiandien “Lux International” yra sėkminga ir nuolat auganti Šveicarijos kompanija. Kartu su partnerinėmis kompanijomis iš Lux partnerystės aljanso “Eureka Forbes India”, “AMC Cookware South Africa”, “Aerus US” ir “Forbes Lux Group”, ji yra viena iš pirmaujančių tiesioginių pardavimų organizacijų:

  • 32 nacionalinės pardavimų organizacijos

  • daugiau nei 1000 pardavimo biurų

  • daugiau nei 17000 dauguma pilnu etatu dirbančių pardavimo konsultantų Europoje, Indijoje, Afrikoje ir Lotynų Amerikoje

  • daugiau nei 1700 darbuotojų

  • daugiau nei 600 milijonų dolerių apyvarta visame pasaulyje

2007 m. “Lux International” sukūrė bendrą įmonę su “Eureka Forbes India”, didžiausia šalies tiesioginių pardavimų kompanija. “Eureka Forbes” neabejotinai yra dulkių siurblių ir vandens valymo įrenginių pardavimų rinkos lyderė Indijoje. Šis 50% ir 50% įmonių susijungimas į bendrą, pavadintą “Forbes Lux Group”, padėjo abiems bendrovėms toliau kartu plėtoti jų bendrą tiesioginių pardavimų veiklą. Kartu su “Forbes Lux Group”, taip pat įsikūrusia Baar, Zug mieste, “Lux International” įkūrė pilnai valdomas FORBES dukterines įmones Indonezijoje, Tailande, Malaizijoje ir Filipinuose, kurios parduoda sveiko gyvenimo produktus su FORBES prekiniu ženklu. Šiandien “Forbes Lux Group” Azijoje dirba daugiau nei 1000 pardavimų konsultantų.