Jūsų sveikų namų partneris

Vizja ir misija

Mūsų vizija
Būti pasaulio kompanija numeris 1 tiesioginiuose pardavimuose aukščiausios kokybės produktais sveikiems namams, gerinantiems mūsų partnerių ir klientų gyvenimo kokybę.

Mūsų misija
Išpildyti LUX partnerių visame pasaulyje svajones ir tikslus. 

 

To siekdami mes stengiamės būti kompanija, pildančia 7 pažadus:

Mes siekiame pirmiausiai rūpintis žmonėmis, ką bedarytume. Norime, kad LUX partneriai pasijustų šeimos, kuri jais rūpinasi bei domisi jų ambicijomis realizuoti asmenines svajones, dalimi. LUX kompanijoje mes visais laikais siekiame tęsėti pažadus LUX partneriams visame pasaulyje.

Mes nuolat vystome inovatyvius aukščiausios kokybės produktus sveikiems namams. Šioje srityje mes siekiame pasiūlyti geriausius produktus, sprendžiančius šių laikų iššūkius. Mūsų produktai gerina gyvenimo kokybę namuose ir sukuria sveiką namų ar darbo vietos aplinką.

Santykiai, grįsti asmeniniais kontaktais tarp LUX partnerių ir LUX klientų, yra mūsų strategijos pagrindas. Visais laikais mes siekiame įgyti LUX partnerių ir klientų pasitikėjimą, motyvuodami juos tapti besididžiuojančiais ir laimingais LUX prekinio ženklo ambasadoriais.

Mes siekiame būti patraukliu verslo partneriu ir darbdaviu geriausiems tiesioginių pardavimų profesionalams ir tiesioginių pardavimų lyderiams rinkoje. Mes siūlome dinamiškus karjeros planus ir didesnio nei vidutinis uždarbis rinkoje galimybes, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo, religijos ar rasės. Mes siūlome nuolatinį mokymąsi daugiakultūrinėje, orientuotoje į nuolatinę sėkmę ir asmeninį tobulėjimą aplinkoje. Visais laikais siekiame pildyti savo pažadą LUX partneriams “didžiuotis, uždirbti, mokytis ir linksmintis”.

Mes sukuriame pranašesnę vertę savo klientams, užtikrindami viso eksploatavimo laiko produkto aptarnavimą, paremtą ameniniu servisu. Tą sudaro klientų aptarnavimas namuose, patogi produktų užsakymo į namus paslauga ir kasmetinis nemokamas techninės priežiūros darbuotojo apsilankymas.

Mes esame įsipareigoję kurti ilgailaikę partnerystę su savo tiekėjais ir LUX partnerystės aljanso partneriais visame pasaulyje. Mūsų darbuotojams, verslo partneriams ir privatiems akcininkams mes užtikriname ilgailaikį stabilumą pardavimuose ir pelno augime, visada įsipareigodami realizuoti numatytus planus, biudžetus ir planinius rodiklius geriausiai kaip tik galime.

Mes visuomet ieškome galimybių atiduoti grąžą visuomenei, remdami pirmaujančias labdaros organizacijas, siekiančias padėti viso pasaulio vaikams, kuriems reikia pagalbos. Besirūpindami pasauliu, kuriame gyvename, mes pasižadame siūlyti produktus, kuriais galima naudotis ilgą laiką, skatinant draugišką aplinkai valymą bei maisto ruošimą.