Jūsų sveikų namų partneris

Vykdančioji Valdyba

Urs Meier, CFO

yra vykdančiosios valdybos narys nuo 2005-ųjų, po ketverių metų darbo “Lux International”. Prieš tai jis daugiau nei 15 metų dirbo vadovaujančiose pozicijose Europos vartojimo produktų pramonėje. U. Meier yra Šveicarijos pilietis, vedęs, turi du vaikus ir gyvena Švecarijos Obfelden mieste.

Frank Gustavsson, Vykdantysis viceprezidentas

Vykdančiosios valdybos nariu tapo 2009-aisiais. LUX kompanijoje F. Gustavsson dirba generaliniu direktoriumi Švedijoje ir Norvegijoje daugiau nei 30 metų. Užimdamas Tarptautinio direktoriaus pareigas nuo 2004-ųjų, jis yra atsakingas už svarbius LUX regionus – Skandinavijos ir Baltijos šalis, t. y. Norvegiją, Švediją, Suomiją, Estiją, Lietuvą ir Latviją. F. Gustavsson yra Švedijos pilietis, vedęs, trijų vaikų tėvas, gyvena Norvegijoje, Oslo mieste.

Mike Wetterling,

Stefan Bucher

 

 

Direktorių valdyba

Rüdiger Giebel, Pirmininko pavaduotojas

nuo LUX Šveicarija įkūrimo 1998 metais, jis buvo Direktorių tarybos narys. R. Giebel praleido daugelį sėkmingų metų vadovaujančiose pozicijose Europos klientų aptarnavimo ir vartojimo prekių pramonėje. R. Giebel yra Šveicarijos pilietis, vedęs ir gyvena Ciuriche, Šveicarijoje.

Suresh Goklaney

tapo Direktorių tarybos nariu 2009 metais. S. Goklaney yra didžiausios tiesioginių pardavimų kompanijos Indijoje “Eureka Forbes” vykdantysis viceprezidentas ir generalinis direktorius bei “Forbes Lux Group” Šveicarijoje pirmininko pavaduotojas. S. Goklaney yra Indijos pilietis, jis turi du vaikus ir gyvena Mumbajuje, Indijoje.